Tarptautinis verslas šiandien: globalu yra lokalu, o pasaulinis tinklas yra viskas. ALIANT užtikrina lokalią teisinę kompetenciją, pasiekiamą globaliai.

Advokatų kontora ALIANT Tarvainytė Vilys Bitinas yra globalaus nepriklausomo advokatų kontorų tinklo ALIANT® dalis. 2015 metais įkurtas, sparčiai augantis tinklas vienija šešiolikos šalių teisės profesionalus Europos, Šiaurės ir Pietų Amerikos, Afrikos bei Azijos žemynuose.

ALIANT® komanda Lietuvoje teikia integruotas teisės paslaugas visuose verslo valdymo bei plėtros procesuose bei verslo ginčuose šalies ir tarptautinėse teismo institucijose. Mūsų klientai - įmonės, veikiančios Lietuvos rinkoje ir vystančios verslą užsienio šalyse, tarptautinės bendrovės, vykdančios veiklą mūsų šalyje, bei individualūs asmenys. Su klientais bendraujame lietuvių, anglų, vokiečių, prancūzų, lenkų, italų ir rusų kalbomis

Apie mus

Aukščiausia paslaugų kokybė, stipri kompetencija, ypatingas dėmesys kiekvienam klientui - mažam ir dideliam

ALIANT® narius sieja bendra aistra padėti klientui įveikti teisinius iššūkius suteikiant ekspertinę konsultaciją bet kurioje tinklo šalyje.  Aukščiausi kokybės ir etikos standartai, didelė patirtis šalies ir tarpvalstybiniuose sandoriuose, geriausia tarptautinė praktika ir stiprus lokalių ekspertų tinklas užtikrina efektyvias teisės paslaugas.

ALIANT® tinkle puoselėjame startuolišką filosofiją. Jos esmė – meilė savo darbui, lankstumas, inovatyvumas ir pasiekiamumas. Dirbame tuo pačiu ritmu kaip ir verslas. Siekdami geriausio rezultato klientui, drauge ieškodami  kūrybiškų būdų  kaip turimą situaciją išspręsti greičiau ir efektyviau – taupant laiką ir kitus resursus.

ALIANT tinklo kolegos įvairiose šalyse – tarsi šeimos nariai. Šią vertybę puoselėjame ir darbe su klientais: nesvarbu, mažas ar didelis – į kiekvieną žiūrime itin dėmesingai. Kontoros partneriai ir advokatai aktyviai dalyvauja teisinių strategijų paieškose ir jų įgyvendinimo procese iki pat finišo.